Овочі-Ягоди-Сад

Famberry вироблятиме з кизилу настоянки та наливки

Серійне виробництво настоянок та наливок з кизилу планують налагодити у найбільшому господарстві з виробництва кизилу в Європі — компанії Famberry, розташованій у с. Нове Запорізької області.

Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії у Фейсбук.

«ФОП Ольшанський та команда Famberry одночасно розвивають декілька напрямків своєї діяльності. Один з них – це виготовлення оригінальної натуральної настоянки на кизилі. Дуже не простий шлях пройти від ідеї своєї “кизилівки” до запуску серійного виробництва та продажу. Треба здолати безліч перепон та труднощів. Крок за кроком ми ідемо до мети. І 16 вересня ми перейшли важливий бар’єр – отримали протокол випробування нашої кизилової настоянки. Результати здивували не лише нас, але й самих спеціалістів з агенції акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC. Деякі показники на вміст токсичних елементів був нижчий від допустимої норми не на кількка відсотків, а в десятки разів!!! Вважаємо це великим досягненням і нашою перемогою у підтримці високої якості продукції, яку ми виготовляємо для вас», — йдеться у дописі.

Також додається, що виготовлена експериментальна партія, яка презентується друзям. 

Цього року 14-гектарний органічний кизиловий сад компанія Famberry почав виходити на повне плодоношення і дав урожай 20 тонн ягоди.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!