Овочі-Ягоди-Сад

Фабрика оздоровчих продуктів почала випускати сухий борщ

Фабрика оздоровчих продуктів почала випускати сухий борщ

Фабрика оздоровчих продуктів ФГ «Агроекотехнології», що в селі Олеша на Прикарпатті, яке випускало фруктові чипси та харчові добавки з топінамбуру та ягід, з початком повномасштабного вторгнення почало виготовляти сухі борщі та супи для передової та постраждалих від російського вторгнення.

Борщ роблять у вигляді сухпайка, який потрібно залити окропом. Готова суміш уже містить усі необхідні інгредієнти: сушені капуста, буряк, картопля, морква, цибуля, солодкий перець, зелень, порошок з часнику та спеції.

«У нас є пакет, куди засипаємо сушені овочі. Тоді кладемо ложечку та закриваємо. Той хто потребує їжі, відриває пакет, дістає ложку, заливає 300 мілілітрів окропу, закриває та чекає 10 хвилин до готовності. Коли з’їв – закрив пакет і викинув. Ще ми розробили овочевий суп з локшиною. Маємо такі дві страви, які волонтери відправляють на фронт», – поділилися керівниця фермерського господарства Наталія Романенко.

Крім того, сухі борщі та супи купують чимало прикарпатських підприємств для своїх працівників. Також їжу у компанії закуповує місцева влада, щоб нагодувати переселенців, які вимушено переїхали та не мають посуду. Ціна пакету борщу – 27 грн, супу – 28 грн.

Читайте також: «Фрут Банк» почав випускати сухий борщ для цивільних