Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Експорт заморожених овочів б’є рекорди

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За чотири місяці сезону 2019/20 років (серпень – листопад 2019) Україна експортувала вже 4 тис. тонн заморожених овочів, що на 14% перевищує показник попереднього сезону за той же період. Сума виручки від експорту також була рекордною і склала $4,9 млн.

Про це повідомляє EastFruit.

Зростання експорту відбувався на тлі в цілому несприятливої кон’юнктури — різкого зміцнення національної валюти і, як наслідок, тиску з боку Польщі, яка пропонувала більш дешеві овочі. Українським виробникам заморожених овочів було складнознайти сировину, оскільки овочівники воліли продавати продукцію на свіжому ринку, де ціни були вищими.

Основною сировиною для заморожування були капуста броколі, цвітна капуста, солодкий перець, зелений горошок і цукрова кукурудза. Останніми роками дуже активно розвивалося виробництво замороженої цибулі для експорту в країни Євросоюзу. 

Минулого сезону деякі підприємства-заморожчики навіть імпортували цибулю з Казахстану, Узбекистану і Таджикистану, щоб очистити, заморозити і експортувати її.

«Цей бізнес, безсумнівно, має хороші перспективи. Для прикладу сусідня з Україною Польща експортує щорічно заморожених овочів на суму понад $350 млн або близько 500 тис. тонн в натуральному вимірі», — зазначають аналітики видання.

Читайте також: У світі зростає попит на заморожені ягоди

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!