Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Два сорти картоплі потрапили до списку 20 найбільш інноваційних сортів рослин

Сорт картоплі Alouette від компанії Agrico

Видання European Seed опублікувала свій список «20 найбільш інноваційних сортів рослин», куди потрапили і два сорти картоплі – Alouette від Agrico та сорт Cayman HZPC. 

«Погодимося, не багато людей можуть робити надійні прогнози щодо майбутнього. Але чи знаєте ви, хто повинен робити такі прогнози завдяки своїй роботі? Рослинники! Їм потрібно передбачити, чого хочуть споживачі, на 15 років раніше. І наступного разу, коли ви насолоджуєтесь здоровою їжею, не лише подякуйте фермерам, але й подякуйте селекціонерам рослин», – зазначив Марсель Брюінз, головний редактор European Seeds.

У «20 найбільш інноваційних сортів рослин» польових та овочевих культур потрапили і два сорти картоплі європейських селекційних та насінницьких компаній: Alouette від Agrico та сорт Cayman HZPC.

Alouette описується як одна з перлин у нещодавньосерії картоплі нового покоління – стійких до фітофторозу та з гарними кулінарними якостями. Сорт має яскраво червону шкірку, а довгі овальні бульби мають жовту м’якоть. Він пропонує споживачам вишукану консистенцію та аромат при використанні в ряді картопляних страв.

Сорт картоплі Cayman від компанії HZPC

Сорт Cayman асоціюється з «міцної машиною». Селекціонери стверджують, що він поєднує гану транспортабельність з хорошою посухостійкістю і жаростійкістю, тому його можна вирощувати скрізь і навіть використовувати для органічного виробництва. Окрім хорошого врожаю та високого вмісту сухої речовини, сорт також має чудову стійкість до ураження фітофторозом. Він має дуже швидкі сходи і міцну, добре покриває листя, і виробники можуть давати два, а то й три врожаї на рік. Сорт має високу адаптацію, включаючи дуже хороші показники в тропіках. Він підходить для варіння, випічки, домашньої картоплі фрі, чіпсів та органічно.

Читайте також: «Агріко Україна» імпортувала новий ранній сорт картоплі

Журнали