Овочі-Ягоди-Сад

Другий рік поспіль найсмачнішими перцями визнали Sweet Palermo

Другий рік поспіль найсмачнішими перцями визнали Sweet Palermo

Вже другий рік поспіль іспанські споживачі нагороджують солодкі італійські перці Sweet Palermo компанії Рійк Цваан титулом «Смак року». І якщо торік був представлений лише червоний гібрид, то до 2021 року презентували увесь асортимент: перці червоного, жовтого та шоколадного кольорів.
Про це повідомляє FreshPlaza.

У компанії повідомляють, що всі три кольори були успішними, і тепер можуть гордо носити звання «Смак року 2021», який присуджується за товари, що виділяються на полицях завдяки своєму унікальному та привабливому смаку.

«Смак року» –  це єдина знак схвалення, заснований виключно на смакових якостях продукту, перевірених споживачами. Global Quality Group координує присвоєння цих знаків більше 13 років в Іспанії та 20 років в інших країнах Європи.

Сенсорне дослідження в категорії перцю, проведене ALS Global Iberia, показало загальне задоволення від Sweet Palermo. Це визнання вважається особливо цінним, оскільки ALS Global Iberia – це незалежна лабораторія сенсорного аналізу, яка працює з групою з 80 іспанських споживачів, які регулярно купують і їдять перець.

Оцінка включала смак, зовнішній вигляд, аромат та текстуру всієї гами Sweet Palermo у кольорах червоний, жовтий та шоколад. Результати сенсорного дослідження показали видатні бали з точки зору споживчих переваг та прийняття Sweet Palermo.

«Це нове визнання є важливим для бренду Sweet Palermo, оскільки воно підтверджує довіру споживачів як до торгової марки, так і до характерного смаку та якості нашого асортименту», – сказав Хав’єр Гарсія Рігол, спеціаліст з мереж Rijk Zwaan Ibérica.

Читайте також: Помаранчевий перець виявився корисніший для зору за моркву