Овочі-Ягоди-Сад

До благодійного насіння овочів додали поради з вирощування

До благодійного насіння овочів додали поради з вирощування

Благодійний фонд «МХП-Громаді», який багато років роздає насіння овочів, разом з блогеркою Юлією Спасібовою зняли онлайн серіал з порадами з вирощування максимального врожаю цих рослин на присадибній ділянці.

Про це повідомляє пресслужба компанії МХП.

Зазначається, що ведучою серіалу «Лайфхаки з грядки» стала авторка популярного блогу про сад, город та квіти Юлія Спасібова. Вона має 12-річний досвід садівництва й городництва на власній ділянці біля будинку. 

«Лайфхаки з грядки» – це 5 відеосерій, тривалістю до 3 хвилин, що присвячені вирощуванню редису, моркви, огірків, буряків та синьо-жовтих айстр.

До проєкту блогерка вирішила долучитись, бо побачила, як під час повномасштабної війни тисячі українців мігрували в регіони й потребували порад з вирощування овочів чи фруктів. Сьогодні міграція триває досі, тож питання самозабезпечення родин власними овочами буде актуальне протягом року. 

Ідея створення освітнього онлайн-серіалу з корисним контентом з’явилася в межах щорічної благодійної акції «Посій насіння з МХП» від БФ «МХП-Громаді». Цьогоріч завдяки цій ініціативі домогосподарства в регіонах отримають понад 155 тисяч наборів якісного насіння буряка, редиски, петрушки, кабачка, моркви, огірка, а також суміш айстр.

«Наш благодійний фонд реалізує чи долучається до низки важливих проєктів, спрямованих на підтримку продовольчої безпеки країни. Адже сьогодні – це одне з ключових завдань, що може посилити економіку держави, яка бореться з агресором. Хтось висаджує овочі на балконі, хтось у себе на грядці, десь до посівної готується вся громада. Ці спільні зусилля дадуть змогу прогодувати як самих себе, так і підтримати тих, хто боронить нашу землю. Тож навіть інформація про те, як зібрати високий урожай, є цінною. Відтак ми вирішили не лише роздати насіння, але й допомогти з інформацією, як його вирощувати”, – розповідає Тетяна Волочай, директорка Фонду «МХП-Громаді». 

Відеопроєкт «Лайфхаки з грядки» доступний на YouTube-сторінці благодійного фонду. 

Читайте також: Благодійний проєкт «Посій насіння з МХП» продовжиться і в 2023 році