Овочі-Ягоди-Сад

Дніпропетровський тепличник на огірках заробляє навіть влітку

Дніпропетровський тепличник на огірках заробляє навіть влітку

Якщо в минулі роки ціни на огірки влітку були утричі нижчі за собівартість, то цього року тепличникам вдалося заробити. Хоча на Дніпропетровщині це було досить ризиковано.

Про це повідомляє AgroTimes.

«Коли почались бойові дії, ми стали прикидати, чи варто садити? Може, саме час виїхати на Захід? Та чи можу я лишити те, у що вкладено все моє життя? І чи застану потім щось «живе» на місці своїх теплиць? У результаті зосталися всією родиною, — розповів Геннадій Бараннік, який разом із сім’єю в селі Добропасове Синельниковського району Дніпропетровської області обробляють 7 га закритого і незахищеного ґрунту.

За оцінкою фермера, цього року ситуація для виробництва огірка на Дніпропетровщині сприятлива — і по погоді, і за ціною. У попередні два роки торгували, можна сказати, собі у збиток. За врожаю 15–18 кг/м² затрати становлять приблизно 200 грн. Тож мінімальна ціна не може бути нижчою за 10 грн, а доводилося протягом кількох місяців віддавати по 3–4 грн. Як на гріх, ще й теплицю негода поламала. Цього року посередники забирають огірок по 30 грн, що добре.

Читайте також: Значно подешевшали огірки і томати