Овочі-Ягоди-Сад

Цибулю від трипсу захищають весь час присутності шкідника

Для захисту цибулі від такого небезпечного шкідливого організму, як трипс, важливо, щоб культура була захищена впродовж всього періоду присутності шкідника. Так, повний розвиток генерації тютюнового трипса триває 15–30 днів. За вегетаційний період шкідник може давати до 6–8 поколінь. 

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Добре зарекомендувала себе на практиці така система інсектицидного захисту: у ситуації ранньої появи шкідника застосовуємо Ексірель 1,0 л/га + Кодасайд 2,0 л/га., – розповів Тарас Рубанка, спеціаліст із розвитку овочевих культур компанії FMC. – Потім з інтервалом 10 днів знову проводимо обприскування препаратами Ексірель 1,0 л/га + Кодасайд 2,0 л/га. Після цього через 10 днів застосовуємо Данадим Мікс нормою 1,5 л/га. Результат відмінний. Це надійна та перевірена схема, яку вже масово впроваджено в системи захисту в усіх регіонах України» 

Він зауважив, що Інсектициди Ексірель і Верімарк є представниками найновішої групи препаратів — це антраніламіди. Найоптимальніше застосувати Ексірель на початковому етапі появи шкідників. Препарат викликає швидку зупинку живлення комах, унеможливлюючи пошкодження ними культур.

Читайте також: Контроль трипсів на цибулі коштує від $67/га