Овочі - Ягоди - Сад

Ціни на промислові яблука у Польщі поволі ростуть

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Ціни на промислові яблука у Польщі поволі ростуть

Ціни на промислові яблука у Польщі повільно зростають і становлять близько 0,50 злотих/кг. Це на 14 грошів менше, від максимального рівня цього сезону. При цьому аналітики прогнозують стабільні ціни на концентрат.


Про це повідомляє Sad24.


У приймальних пунктах Польщі платять 0,50 злотих за кілограм промислових яблук. Якщо партія велика, яка може заповнити всю вантажівку, платять на 1-2 гроші/кг більше.

Дощі затримують і утруднюють збирання яблук, тож, на думку видання, слід очікувати подальшого повільного зростання цін.

У той же час британські аналітики вважають, що в цьому сезоні Китай вироблятиме значно менше яблучного концентрату. Основна причина – набагато нижчий урожай. Крім того, китайські переробники більше зосередяться на внутрішньому ринку, оскільки мита ЄС та США ускладнюють експорт на ці ринки.

«Все-таки китайський яблучний сік найдешевший. Це, в свою чергу, є наслідком дешевої робочої сили, низьких виробничих витрат і, насамперед, дешевої сировини. Минулого тижня ціни на китайський концентрат коливались від 7,24 до 7,39 злотих за літр на східному узбережжі США та від 7,08 до 7,24 злотих на західному узбережжі», – зазначає Sad24.

Промислові яблука в Китаї дешевші, ніж у Польщі. На початку жовтня вони коштували 65 доларів за тонну, або 0,24 злотих за кілограм. Для порівняння, ціни на промислові яблука в США коливаються від 0,84 до 1,14 злотих за кілограм.

«Західні аналітики не прогнозують ні різкого падіння, ні зростання цін на яблучний концентрат. Швидше, вони говорять про безперебійну та стабільну торгівлю», – підсумовує видання.


Читайте також: Через подорожчання яблук переробники можуть призупинити закупівлі, – експертка

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями