Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Ціни на груші в ЄС ростуть

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У ЄС скорочення пропозиції італійських груш призвело до зростання цін на продукцію з інших країн. Іспанські груші добре продаються в Ізраїлі, добре реалізується Конференція  в Нідерландах та Бельгії. Але навіть вищі ціни не покривають втрат італійських та португальських виробників.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Запаси Конференції в Нідерландах майже на 10% менші, ніж торішні. Попит хороший, і після невеликого зниження минулого тижня ціни на грушу знову ростуть. Зовнішній вигляд плодів не настільки хороший, як роком раніше, але лежкість та універсальність на цей раз кращі.

Обсяги імпортних груш в Нідерландах показують тенденцію до зменшення в останні роки. 

У Бельгії цього року якість гарна, ціни набагато вищі, ніж торік,  а попит хороший як зі Східної Європи, так і з Південної.

У Німеччині  переважають на ринку італійські груші, є пропозиція нідерландських та бельгійських, небагато турецьких та німецьких. 

У Франції якість груш була надзвичайною, з хорошим вмістом цукру; розміри дещо менші, ніж зазвичай. Французькі споживачі все частіше віддають перевагу місцевій продукції.

Запаси груші в Італії наразі є на 57,6% меншими порівняно з минулим роком через нашестя коричневого мармурового клопа та проблеми під час цвітіння.

В Іспанії виробництво на рівні на минулого року, але попит з боку Ізраїлю та місцевого ринку набагато вищий, а ціни кращі. 

У Португалії ціни низькі. Бразилія — основний ринок збуту цієї країни купує дорожчі груші, а не португальські за низькою ціною.

У Китаї урожай груші сезону 2019-2020 року дуже гарний. Однак через новий коронавірус багато компаній все ще закриті, а це означає, що доставка китайських груш відбувається повільно. Цього сезону китайські груші вже не пускають на російський ринок, що є великою проблемою для багатьох компаній, враховуючи, що Росія імпортувала велику частку китайського виробництва. Однак попит в інших країнах Південно-Східної Азії збільшився.

Аргентинські груші отримують кращі ціни на європейському ринку, а Чилі розширює експорт до Китаю. ПАР фіксує незначне скорочення експорту до Європи, проте збільшуються поставки до Росії та на Близький Схід. Австралійські груші завойовують азіатський ринок.

Читайте також:Запаси українських груш вичерпуються, ціни ростуть

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!