Овочі-Ягоди-Сад

CPG Ukraine переорієнутвалася на нові ринки збуту картоплі

CPG Ukraine переорієнутвалася на нові ринки збуту картоплі

Столову картоплю у минулі роки компанія CPG Ukraine збувала через великих закупівельників, після початку війни налагодила прямі контакти з великою мережею супермаркетів, передала як гуманітарну допомогу армії, вимушеним переселенцям та 

переробила на крохмаль на власному заводі.

Про це АgroTimes розповів директор компанії Володимир Шегда.

«Коли від кінця лютого логістичні ланцюжки порушилися, CPG Ukraine довелося самій шукати збут для продукції цього сегмента. Так були налагоджені прямі зв’язки з мережею «Сільпо». Частину столової картоплі передали як гуманітарну допомогу армії, територіальним громадам для харчування тимчасово переміщених осіб, волонтерам». Частину продукції переробили на крохмаль на потужностях власного заводу в селі Глиняни на Львівщині. На переробляння спрямували не лише власну сировину, а й від інших картоплярів регіону. 

«Жвавого попиту на крохмаль в Україні немає, ця продукція більше експортна, проте вона добре зберігається й спокійно може дочекатися свого споживача», – сказав Володимир Шегда.

Чипсову картоплю за контрактами відправляють на завод «Сандора» у Миколаївській області.

Директор не полишає оптимізму, що перебіг воєнних дій не порушить цих планів. Якщо вже щось піде не так, то львів’яни вимушені будуть переробляти на крохмаль й чипсову.

Довідка: Компанія CPG Ukraine («Централ Плейнс Груп Україна»), що спеціалізується на вирощуванні та переробленні картоплі цього року відводить під цю культуру 930 га. 

Культивують чотири види картоплі: столову, чипсову, крохмальну й насіннєву.

Читайте також: Картоплярі на ходу переорієнтовуються на інші ринки збуту