Овочі-Ягоди-Сад

Ціни на моркву встановили абсолютний рекорд

Ціни на моркву встановили абсолютний рекорд

Виробники борщового набору наприкінці цього сезону вражені рекордно високими цінами на моркву – і на пізню, і на ранню.

Фермери не пам’ятають взагалі таких високих цін на продукцію, пише «Інфо-Шувар». Рік тому, коли морква також вважалась досить дорогою, її ціна була майже втричі нижчою.

«Цього року виробники моркви нарешті дочекались ціни в 1 євро/кг», – зазначила експерт плодоовочевого ринку Східної Європи Тетяна Гетьман.

Вона пояснює ситуацію, що склалась на ринку України, насамперед із низькими перехідними запасами старої моркви. «Цим змогли скористатися виробники ранньої моркви, – зауважила експерт. – Завдяки теплій весні, перша морква врожаю 2018 року з’явилася на ринку вже у травні, але її пропозиції було недостатньо для того, щоб компенсувати дефіцит запасів минулорічної моркви».

Максимальних показників ціни на моркву досягли цього тижня. На ОРСП «Шувар» 22 червня залишки старої моркви і молоду моркву продавці пропонували в одній ціні – 25 грн/кг.

Але виробники й оператори гуртової торгівлі впевнені, що вже найближчими днями ціна піде донизу. При цьому падіння може бути досить суттєвим, адже друга половина червня – традиційний початок масового збирання врожаю ранньої моркви на півдні країни.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!