Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Черешня із закритого ґрунту може продатися у 8 разів дорожче, ніж з відкритого

На відміну від черешні відкритого ґрунту, яка має проблеми і продається на місці за  $ 1-1,5 за кг, ця ж продукція, але отримана в закритому ґрунті, відкалібрована може транспортуватися на далекі відстані й продаватися за $ 4-8. 

Про це повідомив під час виступу на конференції Економіст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак.

«Йдучи в захищений ґрунт, фермер захищає рослину від несприятливих погодних факторів, від шкідників та хвороб. Черешня з відкритого ґрунту, яка має проблеми продається по 1-1,5 долара за кіло. Черешня із закритого ґрунту, крупного калібру прекрасно експортується в Гонконг та інші країни і має ціну, без врахування транспортних та інших витрат від 4 до 8 доларів за кілограм», — сказав Андрій Ярмак. 

За словами доповідача, інвестиції в теплиці прекрасно окуповуються. Адже головна перевага закритого ґрунту — гарантовано висока якість продукції. А якість продукції — це можливість реалізації. 

«У світі немає дефіциту фруктів чи ягід. У світі надлишок фруктів. Але фруктів низької якості. Зате продукція гарної якості завжди користується попитом, її можна продати за гарною ціною», — зауважив економіст.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!