Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Британська програма розведення малини представила нові сорти

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

James Hutton Limited представляє три нових сорти малини для овочівників м’яких фруктів у 2020 році, включаючи два ремонтантних –  Льюїс та Скай. Нові сорти відповідають сучасним вимогам споживачів, виробників та фермерів: ягоди смачні, гарні, легкі у збиранні, а урожайність плантації – висока.

Про це повідомляє HortiDaily.

Це перші сорти ремонтантної малини, що вийшли з консорціуму розведення малини отримали свою назву від шотландських островів.

Льюїс плодоносить на початку осені з аналогічно з Полкою та Імарою. Він дає дуже великі глянсові плоди, які легко відриваються. Льюїс має високий показник Brix, що обумовлює солодкий смак з нотками ванілі. Сорт має переваги у багатьох аспектах: розмір ягід, високі врожаї та якість. Льюїс отримав високі оцінки дегустацій, і відгуки продавців.

Скай – це дворічний сорт, який демонструє стійку високу якість як в літніх, так і в осінніх плодоношеннях. Осінні ягоди починають збирати між Квелі та Кванзою. Сорт дає прямі пагони, які знову починають плодоносити на початку літа, даючи великі солодкі ягоди зі зниженою кислотністю та нотами ванілі. Як і Льюїс, Скай легко знімається на стадії рожевого кольору, тому має високу ефективність вибирання.

«Ці сорти продовжують тенденції до солодших сортів малини, щоб краще відповідати смакам сучасних споживачів. Вони також мають великі розміри ягід та глянсовий зовнішній вигляд, що робить їх зовні привабливими – це необхідна умова як споживачів, так і продавців. Виробники оцінять покращену ефективність збирання з поєднанням продуктивності та великого розміру плодів, які можна легко та швидко зібрати з рослини», – сказала селекціонерка Ніккі Дженнінгс.

Читайте також:Полуничний фермер продає не ягоди, а емоції

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: