Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Британці замінюватимуть працівників-мігрантів роботами

У Великобританії центр Agri-EPI спільно з Національним союзом фермерів, Університетом Лінкольна та іншими, маючи підтримку понад сотні виробників свіжих овочів і фруктів, створили консорціум для вирішення тривалої трудової кризи. Консорціум має на меті полегшити використання робототехніки та автоматизації для збору м’яких фруктів та овочів.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Консорціум має на меті виготовити роботизовану технологію та впровадити її в наступному році.

Коронавірус та Brexit викликали занепокоєння серед виробників фруктів та овочів Великобританії. Вони мають зростаючу проблему – недостатньо сезонних мігрантів, щоб збирати фрукти та інші культури.

Полуниця, чорна смородина та малина, є важливим продуктом для багатьох споживачів Великобританії. 

Коронавірус та Brexit залишили цю галузь у невизначеності щодо наявності працівників-мігрантів. Плодоовочі в окрузі намагаються забезпечити допомогу в збиранні цьогорічного врожаю, очікується, що цього року на ферми прибуде менше третини сільськогосподарських робітників-мігрантів. Заходи щодо карантину через коронавірус обмежили міжнародний рух робочої сили.

Щорічно країні потрібно близько 80 тис сільськогосподарських робітників, щоб зібрати і запакувати врожай ягід. Обмеження через COVID-19 спричиняє нестачу 70% працівників-мігрантів у цьому сезоні, і невизначеність продовжує зростати для майбутнього. Роботизована технологія має вирішувати цю загрозливу ситуацію.

Читайте також:Європейські овочівники прагнуть запровадити більше механізації