Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Brexit допоможе українським виробникам лохини, — думка

Brexit допоможе українським виробникам лохини, — думка

Після завершення Brexit європейським виробникам ягід стане складніше працювати на ринку Великобританії, але Україні це зіграє на руку, вважає керуючий партнер і співзасновник BigBlue organic blueberry farm Олег Науменко

Про це повідомляє AgroPortal.

«Ймовірно, Brexit відбалансує нас щодо інших конкурентів. Наприклад, можуть з’явитися квоти або ввізні мита для європейських виробників», — припустив Олег Науменко.

Він закцентував на тому, що везти ягоди до Великобританії з України набагато довше, ніж з Польщі або Іспанії. Витрати на логістику збільшуються. Окрім того, багато ресурсів і часу забирає перетин українсько-польського кордону.

«Звичайно, європейські країни в цьому плані виграють. Поляки або голландці мають коротку і налагоджену логістику. Крім того, відсутність кордонів зараз приносить для них кращий результат», — зазначає він.

З іншого боку, поки неясно, як уряд Польщі поведе себе щодо продукції з України, яка буде перевозитися транзитом через їхню країну до Великобританії. Можливо, вони введуть якісь нові квоти або інші обмеження.

BigBlue торік отримала власний досвід торгівлі лохиною на британському ринку. У минулому році компанія зібрала перший промисловий урожай ягід і відразу вийшла в європейську мережу супермаркетів Lidl. Однак співзасновник BigBlue organic blueberry farm планує продовжити пошуки й інших контрагентів.

«За якістю, розмірами і смаковими характеристиками ми перевершуємо майже всіх європейських виробників. А британські колеги за якістю декларують нашу продукцію як одну з найкращих в Європі», — підсумував співзасновник BigBlue organic blueberry farm.

Читайте також: Названо перепони та перспективи експорту ягід

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали