Овочі-Ягоди-Сад

Альпійським суницям передбачили велике майбутнє

Західноєвропейські фермери почали промислово вирощувати суницю альпійську. Через високі витрати на збирання цих дрібних ягід, 100-грамова упаковка коштує в супермаркетах ЄС 5–6 євро. Покупців приваблює незвичність і аромат суниці альпійської, вони готові платити, щоб спробувати новий для себе продукт.

Про це під час конференції «Промислове ягідництво» розповіла професор Сільськогосподарського університету у Кракові (Польща) Моніка Беняш.

«У Франції, Італії та деяких інших країнах набувають популярності суниці альпійські, які продають у невеликих, 100-грамових упаковках. У Польщі та Україні ці ягоди поки не мають великого попиту, що пов’язано передусім із ціновою політикою. Я вважаю, що в цього напряму є майбутнє, західноєвропейські фермери вже займають цю нішу на своїх ринках. Суниці альпійські культивуватимуть промислово», –– розповіла польська експертка.

В Україні суниці альпійські (лісові) промислово почали вирощувати кілька років тому. Зокрема, вирощуванням і реалізацією свіжих та заморожених альпійських суниць під торговою маркою Plantius займається ТОВ «Флора-Маркет».

Читайте також: Новий український садівник, як правило, — інвестор з іншого бізнесу

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!