Овочі-Ягоди-Сад

29 га теплиць обігріватимуть стічними водами

Біля Норвіча та Бері-Сент-Едмундса у Великій Британії розпочинається будівництво двох найбільших теплиць, що опалюватимуться залишковим теплом центрів переробки стічних вод.

Про це повідомляє HortiDaily.

«Теплові насоси із закритим контуром будуть використовуватися для передачі тепла від центрів утилізації води до теплиць, і вони матимуть додаткову користь від охолодження очищеного відтоку води з об’єкта до повернення в навколишнє середовище» – зазначає видання.

Електроенергію для теплових насосів теплиць забезпечить комбінована теплова та електрична станція, а відпрацьоване тепло від ТЕЦ  піде на опалення теплиць. Викиди вуглекислого газу з ТЕЦ також спрямують в теплиці.

«Теплиці забезпечать умови вирощування для ряду рослин та овочів, що потребують підвищених температур та відносно низької освітленості, таких як томати, огірки та перець. Після уведення в експлуатацію теплиці вироблятимуть понад 1 з 10 томатів країни, і створять 360 постійних нових робочих місць”, – кажуть ініціатори.

Капітал проекту надходить з ряду державних та приватних пенсійних фондів у Великобританії, що відображає зростаючу тенденцію пенсійних менеджерів, які прагнуть повернутись шляхом прямих інвестицій у відновлювану інфраструктуру. Зараз Greencoat Capital управляє майже 2 млрд. Фунтів стерлінгів пенсійного фонду приватного ринку завдяки різноманітним фондам інфраструктури, що відновлюється

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!