Овочі-Ягоди-Сад

15 млн дол. на будівництво заводу з переробки томатів

15 млн дол. на будівництво заводу з переробки томатів

 

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може надати кредит на 15 млн дол. компанії Agrofusion, найбільшому українському вертикально інтегрованому виробнику томатної пасти.

Згідно з повідомленням на сайті ЄБРР, довгостроковий кредит дозволить компанії частково фінансувати будівництво та закупівлю обладнання для третього заводу з переробки томатів в Україні, просування продажів томатної пасти на зовнішніх ринках.

Рада директорів ЄБРР розгляне питання виділення коштів 14 грудня.

Загальна вартість проекту Agrofusion оцінюється в 50 млн дол.

Як повідомив в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв, на сьогодні компанія Agrofusion шукає ділянку під будівництво нового заводу.

«Ми опрацьовуємо питання щодо залучення компанії Agrofusion, які розширюють потужність роботи з томатами в Голій Пристані до 300 тис. тонн на рік. Ми шукаємо ще одну ділянку землі для реалізації від них 3 млрд грн інвестиції в будівництво заводу з переробки томатів», — заявив він.

Як повідомлялося, у травні 2016 році Міжнародна фінансова корпорація заявила про намір виділити 10 млн дол. Agrofusion Group на фінансування оборотного капіталу.

Agrofusion Group заснована 2007 року. Компанія 2014 року збільшила виробництво томатної пасти до 52,78 тис. тонн, а в 2015-го завдяки капіталовкладенням розширила потужності й досягла нового максимуму в 61,5 тис. тонн.

До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тис. тонн томатів на сезон, а також агрогосподарства в Херсонській і Миколаївській областях, що обробляють 20 тис. га зрошуваних земель, і два тепличних господарства.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!