Виставка АГРО-2013, 22-25 травня 2013 року

Поділитись:

У Києві з 22 по 25 травня працювала Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2013». Цей масштабний захід вже здобув всесвітнє визнання та є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі. Цьогоріч до нього долучилося ще більше вітчизняних та зарубіжних учасників. 
В офіційному відкритті «АГРО-2013» взяли участь Президент України Віктор Янукович і Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. Вони зокрема зазначили, що аграрний сектор не тільки годує населення, а й демонструє впевнене зростання. Ця стратегічна галузь економіки у минулому році принесла до бюджету 42 мільярда гривень, зароблені в тому числі й завдяки динамічному експорту продукції АПК.
На «АГРО-2013», яке охопило майже всю територію експоцентру «Україна», працювали 10 спеціалізованих виставок, де свою продукцію представили компанії з 17 країн світу. Увазі відвідувачів та учасників було представлено різноманітну техніку, рибне господарство, племінні породи ВРХ, новаторства у садівництві і овочівництві та багато іншого.
У рамках виставки пройшли круглі столи, відбувся Міжнародний форум «Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи», в якому взяли участь міністри сільського господарства та їхні заступники з низки країн, зокрема, Чехії, Польщі, Литви та представники Організації ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО). 
Уже п’ятий рік поспіль Видавничий дім «АГП Медіа» бере участь у найбільшій українській аграрній виставці. Друкована продукція видавничого дому зацікавила багатьох учасників, було обговорено різні спонсорські договори та угоди про співпрацю. Крім того, фахівці з журналів «The Ukrainian Farmer», «Плантатор», «Наше птахівництво» та «АгроМаркет» поспілкувалися із багатьма представниками сільськогосподарської галузі. Про враження від виставки, а також про її результати для українських та іноземних аграрних компаній читайте у цих часописах.

AgroTimes.net 

Поділитись: