Головне:

Виставка «Зернові технології», м.Київ, лютий 2015 року

Поділитись:

З 11 по 13 лютого 2015 року в місті Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», пройшов цілий комплекс міжнародних виставок з аграрної тематики, серед яких: «Зернові технології», «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика». Це головні зимові виставкові заходи, організовані для фахівців зернового господарства, тваринництва та птахівництва і плодоовочевої галузі.
На виставковій площі більше 20 000 кв.м., взяли участь понад 400 провідних компаній, в тому числі близько 100 іноземних.
Закордонна виставкова експозиція була сформована компаніями з 20 країн світу: Австрія, Велика Британія, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Корея, Литва, Німеччина, Нідерланди, Польща, Сербія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія.
Особливістю даних виставок стала можливість обрати все необхідне до початку нового аграрного сезону.
Так, для фахівців зернового господарства були широко представлені: новітня сільськогосподарська техніка та обладнання, технології для виробництва зернової продукції, обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, виробництва комбікормів, для елеваторів і хлібоприймальних пунктів, борошномельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання.
Для тих, хто професійно займається тваринництвом та птахівництвом, представлена експозиція, яка включає останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології гноєвидалення та утилізація відходів, техніку та обладнання для утримання та годування тварин, новітні науково–технічні розробки, представлені профільними інститутами.
Величезне різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарською технікою, обладнанням для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції.
Виставки супроводжувались широкою програмою бізнес-заходів, серед яких семінари, лекції, конференції, круглі столи та майстер-класи від провідних фахівців сільськогосподарських галузей.

 

 

 

Поділитись: