Головне:

Виставка «ІнтерАГРО», м.Київ, жовтень 2014 року

Поділитись:

28 – 31 жовтня 2014 року, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»  міста Києва, проходила десята ювілейна міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2014».

 

В роботі виставки взяло участь близько 300 компаній з України та 12 країн світу: Австрії, Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Росії, Чехії, Тайваню, Туреччини, Франції, Швейцарії та Швеції. Національною експозицією представлена Франція, колективною експозицією – Німеччина.

 

Цьогорічна експозиція, склала понад 30 000 кв.м. представляла: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг.

 

Учасниками виставки стали провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, серед яких: Amazone, Berthoud Agricole, Case, Caterpillar, Claas, Deutz Fahr, Horsch Maschinen, Gaspardo, John Deere, Kuhn, Kockerling, Lemken, Siloking, New Holland, Great Plains, Poettinger, Vaderstad, Strom-Bednar, Fliegl, Восход, Львівагромашпроект, Велес-Агро та багато інших.

 

Протягом чотирьох  днів роботи виставки відбувались численні семінари, конференції, круглі столи, майстер-класи.

 

Вже традиційним для українських аграріїв стало проведення міжнародного технічного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award». 

 

 

Поділитись: