Головне:

Відкриття офісно-складського комплексу Great Plains в Україні, січень 2017 року

Поділитись:

18 січня в селі Рославичі Васильківського району Київської області (20 км. від м. Київ) відбулось урочисте відкриття офісно-складського комплексу компанії Грейт Плейнз в Україні.

На відкритті було присутнє вище керівництво компанії GreatPlainsManufacturingInc. (головний офіс в м. Саліна,  штат Канзас), включаючи засновника та багаторічного незмінного керівника Роя Еплквіста, президента компанії Лінду Салем, директора з експорту Тома Браяна, а також партнери, дистриб’ютори, фермери, представники агрохолдингів, представники місцевих та центральних органів державної влади, преса.

На площі в 2,5 гектари розташувався комплекс будівель загальною площею 1300 кв.м. До складу комплексу входять офісні приміщення для працівників компанії Грейт Плейнз, центр підтримки для проведення навчань для дистриб’юторів, семінарів та конференцій для представників агробізнесу, а також велика виставкова зала, склад запасних частин місткістю близько 3,5 тис. позицій, лабораторія для випробовування висіваючих систем. Дизайн офісних приміщень виконаний в еко-стилі, робочі місця розташовані за технологією open-space (відкритого простору) із декількома окремими кабінетами. Навчальні приміщення обладнані допоміжними технічними системами для показу слайдів, відео, презентацій. Система комунікацій практично повністю автономна. Також на території комплексу розташований майданчик для зберігання техніки та поле для демонстраційних посівів та випробовування зразків техніки.

Програма заходу включала урочисту церемонію перерізання стрічки засновником Грейт Плейнз Роєм Еплквістом та директором українського представництва Андрієм Воробйовим, промови керівництва та запрошених гостей, розважальну програму із виступом музичного колективу, фуршет та екскурсію комплексом.

Поділитись: