Головне:

Відкриття нового елеватора Alebor Group, вересень 2017

Поділитись:

Компанія Alebor Group відкрила першу чергу нового елеваторного комплексу на території Чесного хлібоприймального підприємства (Одеська область). 

Відтепер потужності одночасного зберігання зернових та олійних культур на Чесному ХПП складають 27,5 тис. тонн, повідомили в компанії. 

Будівництво нового елеваторного комплексу тривало п’ять місяців. За цей час на ньому було зведено три оперативні конусні силоси по 1,5 тис. тонн кожен і три силоси для довгострокового зберігання по 5 тис. тонн.

Також підприємство обладнали сучасною шахтною зерносушаркою продуктивністю 112 тонн/год., двома сепараторами потужністю 100 тонн/год. і сімома норіями по 175 тонн/год.  

«Це елеватор нового покоління. Він повністю автоматизований. Таким чином, що якість зерна знаходиться під постійним контролем», – зазначив   генеральний директор елеваторного напрямку Alebor Group Олексій Цуркан.

Згодом компанія планує побудувати на новому елеваторі другу чергу, збільшивши загальні зернозберігальні потужності Чесного ХПП до 60 тис. тонн. Крім цього, на підприємстві замінять усі старі підлогові склади на сучасні силоси.

AgroTimes

Поділитись: