Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт

«САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» святкує 20 РОКІВ на українському ринку, м.Київ, березень 2019

Поділитись:

1 березня 2019 року компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» відсвяткувала свій 20-річний ювілей.

 

За цей довгий шлях безперервного розвитку та злагодженої щоденної роботи компанія стала відомою на українському ринку засобів захисту рослин. Представникам «Самміт-Агро Юкрейн»  вже давно довіряють партнери та клієнти – про це свідчать численні привітання та щирі подяки, котрі отримала компанія під час святкування свого дня народження.

 

Урочистий захід в тематичному японському стилі відбувся у святковій залі «Fairmont Grand Hotel Kyiv».

 

Окрім розважальної програми на гостей чекав екскурс історією «Самміт-Агро Юкрейн» від дати її заснування японською корпорацією «Сумітомо Корпорейшн» в 1999 році і аж до теперішніх часів.

 

Тамара Миколаївна Мельничайко, Генеральний директор, що працює в компанії найдовше (20 років!), відмітила успіхи, котрими сьогодні пишається весь колектив. Це – невпинний ріст: з моменту заснування кількість продуктів у портфоліо зросла з 8 до 50, а кількість працівників збільшилась майже у 3 рази – з 12 до 33 чоловік. При чому третина співробітників працюють в компанії понад 10 років!

 

Згадали труднощі, з котрими стикалися, та перемоги, котрі вивели «Самміт-Агро Юкрейн» на дорогу успіху.

 

Не залишили без уваги й першу публікацію в пресі, де було згадано про тоді ще нікому невідому компанію «Самміт-Агро Юкрейн» у  журналі «Пропозиція» (вересень 1999 р.).

 

З 2017 року «Самміт-Агро Юкрейн» активно розвиває на вітчизняному ринку лінійку біопродуктів «SeiPro», ставлячи в пріоритет відповідальне ставлення до здоров’я людини та довкілля.

 

Ще однією гордістю «Самміт-Агро Юкрейн» є постійний професійний ріст.

 

«Самміт-Агро Юкрейн» є  частиною групи компаній «SumiAgroEurope», тож перейняття успішного досвіду європейських колег є незмінною частиною політики компанії. За останні 20 років «Самміт-Агро Юкрейн» організувала чималу кількість подорожей для своїх співробітників, клієнтів та партнерів  в країни Європи та, навіть, до самої Японії.

 

На сьогодні «Самміт-Агро Юкрейн» має 38 авторизованих дистриб’юторів, більшість з яких прибули на святкування, щоб особисто поздоровити партнера та висловити свої щирі побажання.

 

У заході брали активну участь партнери з Японії та Європи, висловлювали гордість за українську компанію та віру в її світле майбутнє.

 

Окрему увагу гостей звернули на принципи, що були закладені майже 400 років тому засновниками японської корпорації «Сумітомо»:

 

  • досягати процвітання, займаючись виключно чесним бізнесом;

 

  • основна цінність компанії – люди;

 

  • висока корпоративна культура, що сприяє інноваціям.

 

Можливо, саме ці принципи, що чітко втілюються в життя керівництвом «Самміт-Агро Юкрейн» вже 20років і стали запорукою успіху та процвітання компанії.

 

Поділитись: