Конференція «Точне землеробство», м.Київ, вересень 2015 року

Поділитись:

На початку вересня журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media Conferences провели свою традиційну конференцію «Точне землеробство». Уже вдруге вона проходила протягом двох днів: першого дня учасники мали змогу ознайомитися з інноваційними технологіями в теорії, а другого побачити їх на практиці – на одному з полів компанії «Агро-Регіон» (Київська область). Генеральним спонсором конференції виступила компанія Trimble, офіційним партнером — Case IH, ексклюзивним партнером — Geosys, спеціальним партнером — ГК «Полетехніка», технічним партнером – Kverneland, юридичним партнером – IMG partners та інноваційним партнером – AgriLab.

 

Послухати доповіді спеціалістів і взяти участь в обговоренні питань, що стосуються найбільш передової ланки знань в аграрному виробництві, приїхали близько 120 агрономів, інженерів, директорів господарств, науковців, представників компаній, які працюють на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та моніторингу в сільському господарстві.

 

Справжньою родзинкою першого дня конференції були виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід упровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Костянтин Шитюк (ГК «Кернел»), Денис Верхняцький (корпорація «Сварог Вест Груп»), Володимир Кравцов («АгроРегіон») та Микола Груздо, (ФГ «Світанок», Сумська обл.).

 

На другий день учасники конференції протягом кількох годин мали змогу спостерігати за практикою застосування різноманітних технічних засобів точного землеробства – системи паралельного водіння, безпілотного літального апарату, мобільного пробовідбірника, сівалки точного високошвидкісного висіву, машини для вимірювання електропровідності ґрунту тощо.

 

AgroTimes.net

Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями