Головне:

Екскурсія на заводи Maschio Gaspardo в Італії, грудень 2016 року

Поділитись:

Maschio Gaspardo — міжнародна група, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту, сівби, озеленення та догляду за сільгоспкультурами. Група виробляє широкий асортимент ротаційних фрез і борін, мульчувачів, пневматичних сівалок точного висіву, сівалок для зернових культур, комбінованих сівалок, косарок, плугів, обладнання для мінімальної обробки ґрунту й обприскувачів.

 

Компанія має 10 великих заводів — сім в Італії та по одному в Румунії, Індії та Китаї. Крім того, Maschio Gaspardo має філії з продажів, що розташовані в Німеччині, Франції, Іспанії, Росії, Румунії, Україні, Польщі, Туреччині, Північній Америці, Китаї, Індії, Ірані та Грузії.

 

У своїй діяльності Maschio Gaspardo робить ставку на прогресивний розвиток і зростання, якісне обслуговування клієнтів. А завдяки партнерським відносинам із провідними міжнародними гравцями на світовому сільськогосподарському ринку Maschio Gaspardo завжди в курсі потреб потенційних клієнтів-фермерів.

 

Основна мета Maschio Gaspardo — це підвищення продуктивності сільського господарства в усьому світі. «Подбайте про вашу землю, і вона піклуватиметься про вас», — вважають в Maschio Gaspardo.

 

Свій перший агрегат для аграріїв брати Maschio виготовили 1964 року у своїй невеликій майстерні — це була ротаційна фреза. Тепер невелике виробництво стало великою промисловою групою під керівництвом братів Maschio.

 

Нещодавно група з восьми інженерів агрохолдингу «НІБУЛОН» і представники дистрибутора «УкрФармінг» відвідала три заводи Maschio Gaspardo в Італії. Один із них, «Камподарсего», розташовано неподалік Падуї. До речі, тут розташовано й головний офіс компанії Maschio Gaspardo. Цей завод виробляє обладнання для широкого спектра робіт, індивідуально для кожного типу ґрунту, сільгоспкультур і тракторів.

 

Члени української делегації відвідали завод «Камподарсего», який виробляє обладнання, що може агрегатуватися до тракторів. Ось деяке з нього:

 

• дискові культиватори (ротоватори) — від 0,8 до 8 м для тракторів, що мають 12–320 к. с.;

• дискові борони — від 1 до 8 м із жорсткими та складними рамами для тракторів 30–450 к. с.;

• дробарки-косарки — з жорсткими та складними рамами для тракторів 14–240 к. с.;

• косарки — з боковим і заднім вивантаженням від 1,2 до 2,1 м для тракторів 14–50 к. с.;

• універсальні подрібнювачі, соломоподрібнювачі, машини для підрізання живоплоту, а також косарки для підрізання узбіч доріг.

 

Потім українські аграрії відвідали завод «Морсано-аль-Тальяменто», що розташований неподалік Ундіне — в північно-східній Італії. Цей завод розпочав свою роботу ще в далекому 1834 році, а у власність братів Маскіо перейшов лише 1994 року. Тут українські аграрії побачили технологію виробництва такого обладнання: сівалка точного висіву; механічні зернові сівалки; сівалки точного висіву для овочів; механічні та пневматичні сівалки для прямої сівби; культиватори просапні для міжрядної обробки; дорожні косарки; глибокорозпушувачі, культиватори й дискові борони.

 

Завод «Кадонеге», що також неподалік Падуї, виготовляє найсучасніше обладнання для механічних і виробничих процесів: повністю автоматизоване складське приміщення; механізоване лазерне різання;

установка для роботизованого зварювання; прес для штампування на 500 т/1000 т; верстати.

 

Компанія має значну сировинну базу, що є найнеобхіднішою умовою для забезпечення безперервного виробництва.

 

У групі вважають, що потужно зростати можна лише за постійного інвестування в ресурси. Найяскравішим прикладом цього є установка сонячних панельних систем на всіх італійських заводах. Зокрема, установки великої фотоелектричної системи потужністю 1,3 МВт на даху заводу «Камподарсего» робить його незалежним у використанні енергії, а також демонструє небайдуже ставлення Maschio Gaspardo до проблем навколишнього середовища. Отже, у групі Maschio Gaspardo переконані, що проект установки сонячних панелей допоможе досягнути основної мети — енергетичної незалежності.

 

На сьогодні Maschio Gaspardo широко відоме якістю та надійністю своєї продукції.

 

 

AgroTimes.net

 

Поділитись: