День поля "Бучачагрохлібпром", 3 липня 2013 року

Поділитись:

3 липня 2013 року компанія «Бучачагрохлібпром» провела всеукраїнський день поля. До Бучача завітали агрономи та керівники агропідприємств, селекціонери, науковці, представники провідних комерційних компаній що постачають сільгоспвиробникам матеріально-технічні ресурси. Загалом подія зібрала понад 600 гостей з усіх куточків України. 
ТзОВ «Бучачагрохлібпром» є виробником якісного насіннєвого матеріалу озимої  пшениці,  ячменю та ріпаку і співпрацює з провідними селекційними лабораторіями України та Європи.  Одним із нових напрямків діяльності компанії «Бучачагрохлібпром» стало садівництво – навесні 2012 року було закладено промисловий яблуневий сад. Цього року закладку саду продовжили, нині його площа становить 500 гектарів. У планах господарства наростити площу інтенсивного саду до 2,5 тис. гектарів.  
Гості свята змогли зблизька познайомитися з діяльністю підприємства – відвідати дослідно-демонстраційні ділянки де представлено широкий спектр сортів озимих пшениці, ячменю та ріпаку, завітати до сучасного яблуневого саду. Завершив день поля святковий обід, на який було запрошено всіх учасників події.

AgroTimes.net

Поділитись: