Головне:

День поля компанії VAIT AGROPARTNERS, Полтавська обл., жовтень 2016

Поділитись:

На Полтавщині в Пирятинському районі під час дня поля компанія VAIT AGROPARTNERS (материнська компанія VAIT – VA Intertrading Aktiengesellschaft, Австрія) продемонструвала сучасну агротехніку відомих світових виробників.

Аграрний ринок України і його реальний потенціал все більше приваблює відомі світові бренди з виробництва сільгосптехніки взяти участь у його освоюванні. Вони готові запропонувати нашим аграріям сучасну техніку і надати вигідні фінансові умови для її придбання. Саме такі агрегати пропонує сьогодні аграріям VAIT AGROPARTNERS, яка нещодавно відкрила в Україні своє нове представництво. Де, як не на Дні поля, можна було б ознайомитися з можливостями агрегатів, які допоможуть в реалізації планів вітчизняних фермерів. Варто зазначити, що захід відбувся за європейськими стандартами. Навіть холодна волога погода не стала перешкодою демонстрації техніки. Усі учасники отримали інформацію, яку хотіли почути, і мали змогу провести тест-драйв техніки. 

Відкриваючи презентацію техніки, член ради директорів VAIT – VA Intertrading Aktiengesellschaft Пітер Вайгель повідомив, що їхня компанія вже понад 30 років реалізує зерно, метал, міндобрива, сільгосптехніку, посівний матеріал. «У Східній Європі ми працюємо давно. Останні десять років присутні на ринку України. Ваша країна для нас має стратегічне значення. Ми експортуємо з України понад мільйон тонн зернових культур. Це одна з причин того, чому ми сьогодні разом з нашим партнером Deutz Fahr даємо офіційний старт роботі нової компанії ТОВ «ФА Інтертрейдинг Україна», яка реалізує й обслуговує сільгосптехніку. 

Наші основні активи в Україні — у Пирятинському районі, тому ми тут і звели елеватор. Крім того, в наших планах — створення стаціонарного сервісного центру з обслуговування техніки. 

Інвестування в агросектор України, зокрема в техніку, є дуже перспективним для бізнесу. Сьогодні ви маєте можливість ознайомитися з найкращими світовими зразками сільгосптехніки, прицінитися і зробити свій вибір», — звернувся до аграріїв пан Вайгель. 

У свою чергу, Дмитро Гроза, генеральний директор українського філіалу компанії VAIT AGROPARTNERS, ТОВ «ФА Інтертрейдинг Україна», наголосив, що частина техніки, яку демонструє компанія, представлена в Україні вперше, разом з тим є і така, що вже чудово себе зарекомендувала на наших полях. Фермерам, які купуватимуть у нас сільгоспагрегати, ми пропонуватимемо найкращу ціну, гнучкі й вигідні схеми фінансування і кредитування, а також можливість придбати техніку за бартерною схемою під майбутній урожай. 

Також були представлені трактори, комбайни Deutz Fahr, ґрунтообробні агрегати і сіялки компаній Bednar, Rabe, Dondi, жатки для кукурудзи Olimak, обприскувачі Hardi. Серед новинок для українського ринку були також представлені ролер і борона 9-ї серії компанії Dondi.

Варто зауважити, що у Дні поля брали участь топ-менеджери і власники компаній, які виробляють сільгосптехніку. Це ще раз підтверджує, що компанія VAIT AGROPARTNERS має хорошу репутацію. За словами гостей заходу, на сьогодні Україна є одним із лідерів світового ринку зерна, і її позиції лише зміцнюватимуться, а отже, потреба в сучасній і якісній техніці зростатиме. Тому вони прагнуть налагодити співпрацю з новою вітчизняною компанією, яка представлятиме їхню продукцію на ринку України, і надійним партнером може стати саме VAIT AGROPARTNERS. 

Біля кожної представленої техніки фахівці компаній-виробників докладно розповідали про її переваги та можливості.

Поділитись: