День поля «BAT Group» на Черкащині, серпень 2014 року

Поділитись:

День поля Групи компаній – виробників сільськогосподарських машин і обладнання Королівства Бельгія – BAT Group, нещодавно відбувся на базі партнера групи ТОВ «Гранекс-Черкаси» у с. Деньги на Черкащині. На цей захід прибули десятки представників агропідприємств з різних куточків України, велика група представників заводів-виробників техніки з Бельгії, офіційні посадові особи. Подіювідвідав та виступив з промовою посол Королівства Бельгії в Україні Люк Якобс.

 

З вітальними словами до присутніх на заході також звернулися голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча та директор ТОВ «Гранекс-Черкаси» Том Ван Гоі.

 

Було продемонстровано практичну роботу у полі розкидача дефекату, обприскувача, стерньового культиватора, картоплесаджалки. Учасники заходу відвідали картоплесховище ТОВ «Гранекс-Черкаси», де ознайомилися з новим сучасним обладнанням для сортування картоплі.

 

BAT Group об’єднує п’ять компаній – виробників сільськогосподарської техніки із Бельгії. Проект безпосередньо інтегрований як складова транспортної компанії «ЙОФАН Лтд», що успішно здійснює свою діяльність на території України вже понад як 10 років. Сьогодні в BAT Group входять компанії: Dezeure, AVR, Steeno, Delvano, Gilles.

 

Поділитись: