Головне:

День поля «Альфа Хімгруп», Полтавська обл., серпень 2015 року

Поділитись:

Наприкінці літа компанія «Альфа Хімгруп» та «Альфа Насіння» провела двохденний День поля на базі СК «Іскра» в с. Піщане Полтавської області. Програма заходу включала науково-теоретичний семінар та безпосередній огляд демонстраційних ділянок.

Цього року День поля компанії «Альфа Хімгруп» та «Альфа Насіння» відвідали більш ніж 250 учасників аграрного бізнесу з різних куточків України. В рамках заходу провідні спеціалісти компанії разом з представниками наукової еліти поділились науково-теоретичними і практичними рішеннями щодо досягнення найефективніших результатів у рослинництві. Головною темою пленарної частини стало обґрунтування необхідності комплексного захисту рослин на початкових етапах розвитку.

Цього року компанією «Альфа Насіння» було презентовано найбільшу кількість гібридів європейської селекції соняшнику та кукурудзи за весь час розвитку напрямку насінництва. Насіння під брендом Alfa Seeds характерне високою продуктивністю, стійкістю до захворювань та високим вмістом олії, потенціал врожайності складає 145 ц/га.

«Щороку нові гібриди кукурудзи та соняшнику проходять тестування і вирощуються на наших виробничих полях в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Ми пропонуємо аграріям гібриди, що ідеально адаптовані до місцевих кліматичних умов», – відмітив у своїй доповіді директор компанії «Альфа Насіння» Олександр Давиденко.

В рамках своєї доповіді доцент кафедри мікології та фітоімунології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, кандидат біологічних наук Олександр Акулов наголосив на необхідності вживання своєчасних комплексних заходів по боротьбі із захворюваннями рослин, що виключають можливість резистентності.

Крім того, в 2015 році проект «Демонстраційні ділянки нового формату», що стартував минулого року, було розширено до понад 50 демоділянок у 20 господарствах та агрохолдингах України. «Саме такі досліди дають змогу оцінити якість роботи засобів захисту рослин «Альфа Хімгруп», розташованих у різних ґрунтово-кліматичних зонах України. Перші результати врожайності озимої пшениці і ячменю у дослідних господарствах зросли на 10-30%», – зазначив керівник відділу агрономії компанії «Альфа Хімгруп», кандидат сільськогосподарських наук Сергій Кнечунас. Нові розробки компанії «Альфа Хімгруп» – препарати Хаммер, Клінч Форте, Триатлон, Пальміра, Фенікс Дуо та Наповал здатні розв’язати найболючіші проблеми з шкідливими об’єктами, а результати на полі свідчать самі за себе.

Демонстрація наукових розробок проходила на ділянці господарства СК «Іскра», де на власні очі можна було оцінити якість гібридів Alfa Seeds та засобів захисту рослин «Альфа Хімгруп». Агрономи-консультанти розповіли про всі етапи роботи по посіву та вирощуванню кукурудзи та соняшнику у розрізі кожного гібриду, а також про системи захисту, які використовувались на полі з урахуванням кліматичних особливостей та погодних умов сезону 2015 року.

Поділитись: