"АГРАРНА ЕЛІТА УКРАЇНИ - 2015", м.Київ, 15 травня 2015 року

Поділитись:

15 травня в Києві в Національній філармонії України відбулася церемонія нагородження «Аграрна Еліта України». У рамках проекту провідний аграрний журнал The Ukrainian Farmer назвав 100 найкращих і найефективніших аграрних підприємств України за результатами роботи у 2014 році у 20 номінаціях: «Публічність та прозорість», «Найкращий іноземний інвестор», «Визнання колег», «Стабільний розвиток», «Інноваційність», «Модернізація виробництва», «Удосконалення технології», тощо.

Нагороди вручали дипломати, відомі діячі культури, науки, спорту, мистецтва, представники бізнесу, очільники міжнародних організацій: Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в України — Роман Ващук, радник із питань сільського господарства посольства Королівства Нідерландів в Україні — Еверт Ян Краєнбрінк, ведуча програми ТСН на каналі 1+1 — Марічка Падалко, президент Американської торгової палати — Андрій Гундер, народна артистка СРСР — Ада Миколаївна Роговцева, керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації в Україні — Олена Волошина, київський ресторатор, власник мережі ресторанів «Наша карта» — Микола Тищенко, український рок-музикант, лідер рок-групи «Друга Ріка» — Валерій Харчишин, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з євроінтеграції — Владислава Рутицька, заслужений майстер спорту з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка, чемпіон світу та Європи — Ірина Мерлені, партнер Адвокатського об’єднання Arzinger, керівник практики «агробізнес» – Анна Зоря.

Цьогорічний, 5-й ювілейний, проект «Аграрна Еліта України» готували спільно редакції п’яти авторитетних аграрних видань: The Ukrainian Farmer, «АгроМаркет», «Наше птахівництво», «Плантатор», «Садівництво по-українськи», а також залучена для цього експертна рада, до якої ввійшли представники галузевих асоціацій, постачальників МТР, провідних банків і компаній, що надають аграріям юридичні та консалтингові послуги.

«За п’ять років існування нашого проекту близько 40% компаній першого випуску зникли з ринку. Вони або розпалися, або були поглинуті іншими успішнішими конкурентами. Це свідчить про швидку динаміку змін у галузі та високу конкуренції, що в підсумку призводить до розвитку. Трансформації компаній — це відповідь на виклики, що постають перед українськими агровиробниками, умови ведення бізнесу змушують швидко ухвалювати рішення, ризикувати, шукати ефективніші технології», — розповідає головний редактор проекту Зоряна Гошовська.

Друкований примірник «Аграрна Еліта України — 2015» побачив світ як окремий спецвипуск журналу The Ukrainian Farmer. На його сторінках розміщено повне інформаційне досьє на кожну зі 100 компаній-номінантів із зазначенням структури підприємства, площ угідь і вирощуваних профільних культур, наявності потужностей зі зберігання зерна тощо. Агропідприємства проекту «Аграрна Еліта України — 2015» не лише звітували своїми досягненнями та здобутками в роботі, а й поділилися планами на майбутнє. Дані про кожне з аграрних підприємств були отримані шляхом інтерв’ювання менеджменту вищої ланки самих агрокомпаній із подальшим затвердженням правдивості наданої інформації.

Генеральним спонсором проекту «Аграрна Еліта України — 2015» виступив світовий лідер у виробництві сільськогосподарської техніки: компанія New Holland Agriculture, яка вже протягом 5-ти років виступає надійним партнером заходу.

Довідка

«Аграрна Еліта України» — всеукраїнський відбір і визнання тих агропідприємств, які здійснили крок уперед у розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували в практичній діяльності нові технології, зробили суттєвий внесок у соціальній сфері, залучили значні ресурси для розбудови інфраструктури тощо. Проект виходить щороку та є спецвипуском всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer, що входить до видавничого дому ТОВ «АГП Медіа».

ТОВ «АГП Медіа» працює на ринку з 2007 року й випускає 6 видань сільськогосподарської тематики: The Ukrainian Farmer, «Наше Птахівництво», «Агромаркет», «Рейтинг аграрних підприємств України», «Плантатор», «Садівництво по-українськи», а також організовує та проводить тематичні конференції та семінари.

Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями