Елеватор

Здешевлення вартості сушіння – одна з тем форуму «Власний Елеватор»

Здешевлення вартості сушіння – одна з тем форуму «Власний Елеватор»

Левова частка витрат на сушіння припадає на паливо. В умовах війни, коли сільгосппідприємства економлять, елеватори змушені переглядати процеси сушіння на користь більш доступних.

Під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор», який відбудеться 6 грудня у Львові, провідні фахівці ринку поділяться практичним досвідом використання альтернативних видів палива.

Зокрема, учасники форуму розкажуть про власний досвід використання теплогенераторів на виробництві й економічно обґрунтують переваги використанні твердопаливних котлів.

Крім того, провідні фахівці елеваторної галузі розкажуть про роботу підприємств на декількох видах палива та зменшення витрат за рахунок такого функціонування.

Організатором професійної дискусії про основні виклики ринку під час повномасштабного вторгнення рф є журнал The Ukrainian Farmer.

Всеукраїнський форум «Власний елеватор» є професійним майданчиком й кожен досвід, про який розповідатимуть під час форуму, є неоціненним.

Встигніть зареєструватися за посиланням й долучіться до команди фахівців галузі.

Чекаємо на зустріч!

Нагадаємо, Форум «Власний Елеватор» збирає учасників ринку зберігання зерна. Також ми писали, що на форумі «Власний Елеватор» розкажуть про оптимальне управління потужностями під час війни. Крім того, на форумі «Власний Елеватор» розкажуть, як зберегти якість зерна тривалий час.