Елеватор

Форум «Власний Елеватор» збирає учасників ринку зберігання зерна

Форум «Власний Елеватор» збирає учасників ринку зберігання зерна

Повномасштабна війна рф проти України змусила аграріїв пристосовуватися до нових викликів. Постійні обстріли, перебої з електроенергією, складнощі із логістикою внаслідок якої доволі складно реалізувати залишки зерна – усі ці проблеми знайомі кожному й кожен з учасників елеваторного ринку напрацьовує свої рішення роботи у таких надскладних для України умовах.

Власне для обміну досвідом стабільної роботи елеваторів під час війни журнал The Ukrainian Farmer організовує 6 грудня у Львові Всеукраїнський практичний форум «Власний Елеватор».

Кращі елеваторники з усієї країни вже реєструються на захід. Тому учасники форуму зможуть дізнатися про управління елеватором у цей непростий для України час з перших вуст.

В рамках Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор» учасники ринку поділяться своїми напрацюваннями, які допомагають їм продовжувати стабільно функціонувати попри усі тимчасові негаразди, спричинені рф у нашій країні.

Зокрема, будуть розглянуті питання оптимізації роботи й витрат елеваторів під час повномасштабної війни. Також на форумі дадуть поради, як працювати у разі вимкнення електроенергії та можливості поєднання різних видів палива в цих умовах. Безсумнівно, одним з важливих питань форуму стане проблематика збереження кондиційності зерна.

Кожен досвід, про який розповідатимуть під час форуму, є неоціненним. Адже у дискусії братимуть участь реальні учасники ринку.

Зареєструватися на Всеукраїнський практичний форум «Власний Елеватор» можна за посиланням.

Чекаємо на вас у Львові. Разом переможемо!