Елеватор

На форумі «Власний Елеватор» розкажуть, як зберегти якість зерна тривалий час

На форумі «Власний Елеватор» розкажуть, як зберегти якість зерна тривалий час

Безперебійна роботи елеватора в умовах війни дає аграріям шанс зберегти зерно належної якості в очікуванні кращої ціни. Адже сьогодні, на жаль, за збіжжя дають навіть менше собівартості.

Під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор», який відбудеться 6 грудня у Львові, провідні фахівці ринку напрацюють можливі інструменти безперебійного функціонування елеватора.

Організатором професійної дискусії про основні виклики ринку під час війни є журнал The Ukrainian Farmer.

Зокрема, учасники форуму розглянуть питання стабілізації виробництва в умовах постійних ракетних обстрілів та відключення електроенергії.

В умовах невизначеності термінів доставки до постачальника управління якістю збіжжя має важливе значення. А належне збереження якості зерна неможливе без очищення та аспірації. Тим більше, що ці процедури є розв’язанням питань вибухобезпеки, екології та економії.

Всеукраїнський форум «Власний елеватор» є професійним майданчиком й кожен досвід, про який розповідатимуть під час форуму, є неоціненним.

Встигніть зареєструватися за посиланням й долучіться до команди фахівців галузі.

Захід відбудеться 6 грудня у Львові.

Чекаємо на зустріч!

Нагадаємо, Форум «Власний Елеватор» збирає учасників ринку зберігання зерна. Також ми писали, що на форумі «Власний Елеватор» розкажуть про оптимальне управління потужностями під час війни.