Елеватор
Головне:
Елеватор

Заплановано реконструкцію Низівського елеватора

Заплановано реконструкцію Низівського елеватора

У 2022/23 роки на Низівському елеваторі запланована реконструкція очисного обладнання.

Про це йдеться у матеріалі, опублікованому в журналі The Ukrainian Farmer

На елеваторі буде встановлено додатковий сепаратор або замінено робочий на продуктивніший, щоб пришвидшити доробку соняшнику. Розглядається будівництво додаткової залізничної колії, бо на території вміщується всього 14 вагонів, і цього замало для оперативного відвантаження великих партій зерна.

У компанії почали впроваджувати програму «Смарт-Елеватор», і на 2022/23  рік заплановано зробити «розумним» і підприємство в Андріяшівці. На рухоме обладнання встановлять датчики.

«Статистика збиратиметься на сервері, а спеціальна програма відстежуватиме динаміку змін показників. Наприклад, коли робоча температура підшипника з дня на день зростає на 1–2 градуси, це свідчить про збільшення сил тертя через зношення, відсутність змащування або надмірне навантаження», – йдеться у матеріалі.

Зношення рухомих деталей призводить до зростання вібрацій. Комп’ютер фіксує і відправляє сповіщення головному інженеру або іншому спеціалісту, який відповідає за обладнання. Головною метою програми є точніше визначення причин поламок, їх запобігання завдяки аналізу змін робочих показників обладнання, пришвидшення ухвалення рішень щодо профілактики або ремонту.

Нагадаємо, на Низівському елеваторі сушать кукурудзу навіть за -20 градусів.

Журнали