Елеватор
Головне:
Елеватор

На Низівському елеваторі сушать кукурудзу навіть за -20 градусів

На Низівському елеваторі, завдяки сушаркам SUKUP, сушіння кукурудзи можливе навіть за доволі низьких температур повітря.

Про це йдеться у статті журналу The Ukrainian Farmer.

На підприємстві придбали високопродуктивну баштову сушарку SUKUP, а також шахтну сушарку італійського виробника Bonfanti. Продуктивність баштової сушарки SUKUP 7024 — 170 т/год за умови знімання 5% вологості по кукурудзі. Сушарка Bonfanti забезпечує продуктивність у 120 т/год. Витрати газу тут становлять близько 1,2–1,4 м³ на зняття тонно-відсотка вологості залежно від стану зерна, а також температури й вологості навколишнього повітря.

Сушать зерно як восени, так і взимку.

«Доводилося запускати сушарки навіть за температури –20 °С з попереднім розігрівом, щоб автоматика «побачила» доступний температурний режим. Саме у цей час комбайни могли збирати, тож довелось і сушити кукурудзу за не найсприятливіших умов», – повідомляється у статті.

Сушарка SUKUP може працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі.

Сушарка Bonfanti залежно від культури має окремі програми, за якими працює. Тут на вході й виході встановлено датчики вологості, за якими комп’ютер коригує параметри сушіння в межах програми.

Журнали