Елеватор

За перший МР роботи EVT перевалив майже півмільйона зернових

Морський термінал EVT почав роботу в 2018/19 маркетинговому році (МР), переваливши за цей період на експорт 482,9 тис. тонн зернових і олійних культур. Завершення другої черги будівництва збільшить пропускну спроможність комплексу вже в поточному МР до 3 млн тонн.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

За підсумками 2018/19 МР в структурі перевалки вантажів лідирує пшениця – 260,4 тис. тонн, що становить 53,9% від загального обсягу. Далі кукурудз – 119,5 тис. тонн, шрот – 87,9 тис. тонн, соя – 12,1 тис. тонн, сорго – 3 тис. тонн.

«Термінал почав приймати перші поставки в грудні 2018 року і для семи місяців роботи це непоганий результат. Ми розглядали період до настання наступного врожаю, як час для злагодження всіх підрозділів і випробування обладнання. У планах на 2019/2020 маркетинговий рік у нас збільшення потужностей прийому і одноразового зберігання до 206 тис. тонн. Таким чином вийдемо на можливість перевалки до 3 млн тонн на рік», – зазначив директор EVT Сергій Гунько.

Клієнтами компанії стали найбільші іноземні агротрейдери Soufflet Negoce, Cargill, Glencore, VA Intertrading Aktiengesellschaft, Louis Dreyfus Company Suisse S.A., а також у рамках довгострокового партнерства – ТОВ «Аскет Шиппінг» і ТОВ «Вібо Транс». Основні напрямки відправки – Північна Африка, Близький Схід і Європа.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!