Елеватор

«Югелеватор» через збільшення замовлень перейшов на двозмінний графік роботи

Фото: facebook.com/UGelevator

Введені в країні карантинні заходи не вплинули на виконання договірних зобов’язань ТД «Югелеватор». Більше того, у зв’язку зі збільшенням обсягу замовлень, в цьому місяці виробництво перейшло на двозмінний графік роботи, повідомила компанія на своїй сторінці в Facebook.

Наразі в роботі підприємства знаходиться понад 20 нових договорів на силоси, транспортне обладнання і металоконструкції. Також триває виконання замовлень, укладених наприкінці 2019 року.

«Найближчим часом на об’єкті одного з наших замовників будуть змонтовані норії промислового класу продуктивністю до 500 тонн/год.,  призначені для безперервної роботи на перевалочному комплексі», – йдеться у повідомленні.

Крім того, конструкторським відділом компанії розробляється конструкція силосу з конусним дном діаметром 14,6 метри місткістю до 3 тис. тонн, призначеного для перевалочних комплексів і великих елеваторів.

«Наші клієнти можуть відвідати виробництво в будь-який момент і бути впевнені у своїй безпеці, їм буде надано всі необхідні засоби індивідуального захисту», – зазначив директор «Югелеватора» Олександр Дехтяренко.

Фото: facebook.com/UGelevator

Читайте також: «Югелеватор» виготовив конусні силоси з новаторською конструкцією днища

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!