Елеватор
Головне:
Елеватор

«ЄВТ Грейн» встановить другий навантажувач зерна на судна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На зерновому терміналі «ЄВТ Грейн» наступного року встановлять один з найбільш мобільних суднонавантажувачів в Україні NEUERO потужністю 1000 тонн/год.

Перша машина від німецького виробника була встановлена ​​на терміналі в 2018 році, а друга надійде на підприємство в липні і буде введена в експлуатацію до жовтня 2020 року, повідомив портовий оператор на своїй сторінці в Facebook.

При проектуванні враховуються всі виробничі завдання і особливості терміналу. Додаткова машина збільшить швидкість завантаження в середньому на 17-20 тис. тонн на добу. За допомогою двох машин добовий вантажообіг «ЄВТ Грейн» досягне близько 35-40 тис. тонн на добу, що дозволить більш оперативно обробляти судна.

«З боку компанії NEUERO ми отримали повний супровід проекту, найнадійнішу з суднонавантажувальних машин на ринку і винятковий рівень сервісу», – розповів директор портового оператора Сергій Гунько.

Основною особливістю нової суднонавантажувальних машини буде максимальний в Україні фронт роботи – 420 метрів, що дозволить їй пересуватися і відвантажувати зерно відразу на двох причалах терміналу: існуючому №4, а також новому, будівництво якого також заплановано на 2020 рік.

Читайте також: Термінал «ЄВТ Грейн» планує побудувати новий причал до жовтня 2020 року

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!