Елеватор
Головне:
Елеватор

Якісний сервіс RIELA цінують агровиробники

Агровиробники високо цінують співпрацю та сервісне обслуговування  елеваторного обладнання RIELA.

Про це йдеться у статті  журналу The Ukrainian Farmer.

Розповідаючи про співпрацю із ТзОВ «РІЛЯ Україна» — офіційним представником торгової марки RIELA, директор СТОВ «Агрофірма „Маяк”» Олексій Васильченко наголосив, що агропідприємство свідомо обирає саме цього виробника елеваторного обладнання.

Розпочалось знайомство із обладнанням RIELA із встановлення сушарки, яка сподобалася співробітникам агропідприємства системою вентиляції й вивантаження, якісним монтажем, невеликим енергоспоживанням.

За його словами, при обранні виробника елеваторного обладнання важливо, щоб він не просто дослухався до всіх побажань клієнта, а й пропонував та відстоював встановлення певних конструкції, які аграрію можуть здатися необов`язковими.

«З часом приходить розуміння, що те, про що говорив виробник обладнання, є обов’язковим, і через відсутність страждає якийсь етап виробництва або неможливе будівництво наступної черги. У процесі перемовин із представниками ТзОВ «РІЛЯ Україна» такого не виникало. Ми донесли своє бачення стратегії розвитку підприємства, а вони запропонували конкретний проєкт з урахуванням власного досвіду будівництва схожих об’єктів в Україні та світі», – зауважив Олексій Васильченко. 

Також в «Маяку» оцінили якісний сервіс RIELA.

Компанія пропонує гарантійне обслуговування впродовж року. Але агровиробники радо погоджуються на  післягарантійне сервісне обслуговування. Сервісна служба укомплектована висококваліфікованими інженерно-технічними кадрами з вищою освітою, які мають спеціальну підготовку, необхідні дозволи та досвід роботи. Щороку вони проходять навчання в німецькому навчальному центрі та стажування на підприємстві в Німеччині або Польщі. Крім того, більшість деталей та запасних частин не потрібно чекати з Німеччини, адже у м. Львові  вони замовлені заздалегідь і зберігаються на складі.

Нагадаємо, силоси RIELA захищені від корозії полімером завтовшки 0,2 мм.