Елеватор

Як визначити оптимальну продуктивність сушарки

Як визначити оптимальну продуктивність сушарки
Сушарка+склад (інфраструктура)

Оптимальна продуктивність зерносушильного комплексу дорівнює добовій продуктивності одного сучасного комбайна.

Про це йдеться у статті The Ukrainian Farmer.

Потреба в сушінні часто має гостро терміновий характер. Зерно без сушіння за певних умов може дуже швидко зіпсуватися. Тому оптимальна продуктивність комплексу дорівнює добовій продуктивності одного сучасного комбайна — 300 тонн кукурудзи, або 3000 тонно-відсотків на добу.

Така продуктивність є стандартом для зерносушильних комплексів «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР». Вони мають попит серед малих і середніх фермерських господарств.

Багато хто з тих, кому такої продуктивності забагато для переробки власного врожаю, все одно беруть обладнання більшої продуктивності.

«Ми рекомендуємо придбати обладнання із запасом продуктивності. Більшість наших покупців до нас дослухаються. Адже розвиток технологій землеробства підвищує врожайність. Також зміни клімату призводять до підвищення вологості зерна в Україні. Варто також зауважити, що зерносушильний комплекс — це самостійний високорентабельний бізнес у господарстві. «Зайвих» потужностей не буває. Поцікавтеся: зазвичай завжди є сусіди, що готові скористатися послугами сушіння із середини літа до середини зими», – констатує керівник ТОВ «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» Євген Романов.

Раніше ми писали, як розрахувати потужність зерносушарки.