Елеватор

Віталій Губарєв на форумі «Власний елеватор» розповість про особливості багатоетапного будівництва зберігальних комплексів

Віталій Губарєв на форумі «Власний елеватор» розповість про особливості багатоетапного будівництва зберігальних комплексів

Будь-яке будівництво елеватора розпочинається з техніко-економічного обґрунтування й розробки базової концепції з урахуванням майбутніх технологічних процесів.

Під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор», який відбудеться 25-26 січня у конференц-залі стадіону «Арена Львів», директор Ямпільського елеватору МХП Віталій Губарєв розповість про особливості багатоетапного будівництва.

Фахівець поділиться досвідом, як передбачити всі можливі потреби підприємства і вносити зміни до першочергового плану, не втрачаючи ефективність.

Організатором дводенного форуму є журнал The Ukrainian Farmer.

Віталій Губарєв понад 17 років працює на керівних посадах в команді МХП.

На Ямпільському елеваторі постійно впроваджують нові технології, модернізуючи виробництво. Зокрема, тут впровадили «зелену» технологію: відходи від ріпаку, кукурудзи та соняшника перероблюють на брикети, що використовуватимуться як пальне для твердопаливних котлів. А наприкінці минулого року дистанційним навчанням з використання системи управління елеватором SMART-СДАУ завершено комплексну модернізацію Ямпільского МХП.

Більше інформації про Всеукраїнський практичний форум «Власний елеватор» читайте тут.