Елеватор
Головне:
Елеватор

В KMZ розповіли про переваги стрічкових конвеєрів

Стрічкові конвеєри відкритого та накритого типу дешевші за ланцюгові, забезпечують більш дбайливе транспортування зерна.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

В компанії зауважують, що стрічкові конвеєри через свою енергоефективність вигідніші у експлуатації: з-поміж усього транспортного обладнання для елеваторів вони кращі за співвідношенням використання потужності приводу на переміщення тонни зерна

Для виготовлення цього типу обладнання наразі в KMZ використовують стрічки турецького виробника Kale, які мають менший коефіцієнт розтягнення, ніж стрічки вітчизняного виробництва.

“Завдяки низці конструкційних покращень нам вдалося майже на 20% знизити ціну і посилити зручність цього виду транспортного обладнання”, – додає керівник відділу продуктового маркетингу та технічної підтримки KMZ Industries Олександр Ткаченко.

Продуктивність стрічкових транспортерів залежить від ширини обраної стрічки та її швидкості: чим ширше стрічка, тим більше продукту вона може «забирати», і, відповідно, тим більша продуктивність такого конвеєра.

Основні стандартні ширини стрічкових конвеєрів: 500 мм, 650 мм і 800 мм. Але бувають і більше: серед стрічкових конвеєрів, виготовлених KMZ Industries під індивідуальне замовлення, є, наприклад, високопродуктивний конвеєр із шириною стрічки 1200 мм.

Стрічкові транспортери безпечно переміщують продукт на великі відстані із великою швидкістю і переважно використовуються для реалізації ділянок із великими довжинами, для безпечного вивантаження зерна із силосів в підсилосних галереях, а також є основним транспортним обладнанням на ділянці вивантаження продукту на морський і суміжні види транспорту.

Нагадаємо, KMZ запустила телеграм-бот для власників зерносховищ. Також ми писали, що  KMZ Industries отримав сертифікат ЄС. Крім того, повідомлялося, що KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об`єднання.

Журнали