Елеватор
Головне:
Елеватор

KMZ запустила телеграм-бот для власників зерносховищ

KMZ запустила телеграм-бот для власників зерносховищ

KMZ Industries запустила телеграм-бот для власників зерносховища, який залежно від налаштувань надсилатиме сповіщення у разі аварійної події або ж детальні меседжі про кожний рух на об’єкті.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Насправді усі контролери забезпечують можливість віддаленого доступу до даних, збір яких забезпечує автоматика. Проте вони вимагають використання додаткових програм, в тому числі й на гаджеті користувача, – пояснює Алексей Ломакин, керівник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries. – Ми ж використовуємо вже існуючий месенджер – Телеграм, а можливість такого підключення базово прописана на встановлюваному нами контролері».

Прес-служба на Фейсбук-сторінці компанії також повідомляє, що обрати тип інформації, яку буде отримувати від Телеграм-бота, власник чи очільник зерносховища може самостійно.

«Що в першу чергу цікавіть власника? Бути в курсі всіх подій і контролювати процеси навіть за відсутності на об’єкті, наприклад, у нічній час, – говорить Олексій Ломакін. – Тож можна налаштувати так, щоб бот, наприклад, раз на добу надсилав детальний звіт про всі дії, що відбулися за цей час.

Є також можливість налаштувати його на аварійні ситуації: у разі їх настання він сигналізує про те, що сталося, і тут же виводить на екран технологічну схему, місце і причину пошкодження обладнання. Може також вивести статистику роботи і прізвища фахівців, які у цей момент працювали на даній дільниці.

Тобто Телеграм-бот може надсилати власнику будь-який заданий тип інформації з будь-якою встановленою періодичністю – аби забезпечити ще вищий рівень контролю і управління процесами на об’єкті».

Нагадаємо, в KMZ збільшили гарантійний термін на елеваторне обладнання. Також ми писали, що  KMZ Industries отримав сертифікат ЄС. Крім того, повідомлялося, що KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об`єднання.

Журнали