Елеватор
Головне:
Елеватор

«Укрзалізниця» ввела систему тримісячного планування зернових перевень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

«Укрзалізниця» створила в автоматизованій системі АС «Клієнт» функціонал для завчасного планування перевезень вантажів та формування замовлень на рухомий склад — за три місяці до необхідної дати, повідомила прес-служба перевізника.  

Принцип розподілу між клієнтами вантажних ресурсів презентував учасникам зернового ринку операційний директор «Укрзалізниці» В’ячеслав Єрьомін, зауваживши,  що вже зараз завдяки оновленому та розширеному функціоналу системи клієнти можуть формувати замовлення на січень-березень. 

«Система тримісячного планування введена в роботу з 3 грудня і вже доступна клієнтам для користування. Ми ввели логістичний контроль, а також резервування коштів при замовленні маршрутів. Також ми захищаємо ринок від спекулювання на послузі розподілу вагонів, щоб уникнути перекупників», — повідомив В’ячеслав Єрьомін.

Замовники послуг отримуватимуть підтвердження їх заявки від «Укрзалізниці». У пріоритеті будуть замовлення з найбільшою ставкою плати за використання вагонів. Можливий максимум узгоджується — це формування 18 маршрутів за добу (188 маршрутних станцій), разом із повагонними відправками це до 900 вагонів. Спочатку відбувається узгодження замовлень для графікових маршрутних перевезень, маршрутів відправника, а потім повагонних відправлень.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!