Елеватор

USAID  придбав ваги для елеваторів «НІБУЛОНу»

USAID  придбав ваги для елеваторів «НІБУЛОНу»

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» придбав ваги для зважування залізничного та автомобільного транспорту «НІБУЛОНу».

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Ваги будуть використовувати на чотирьох елеваторах компанії – у Миколаївській, Полтавській та Черкаській областях.

«Забезпечення елеваторів «НІБУЛОНу» сучасним ваговим обладнанням дозволить прискорити зважування автомобільного та залізничного транспорту, забезпечить автоматизацію та відновить раніше відлучені потужності на Ізмаїльський інвестиційний проєкт. Завдяки цьому ми розраховуємо відновити потужності ланцюгів поставки та пришвидшити операції з прийому та відвантаження зернової продукції. Додаткові вагові комплекси збільшать товарообіг в умовах посиленого навантаження на наземний транспорт», – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОНу».

Ця допомога агроекспортерам є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» займеться нетиповим для агровиробництва напрямком. Також ми писали, що «НІБУЛОН» став оператором протимінної діяльності.