Елеватор

USAID допомагає модернізувати прикордонні пункти пропуску

USAID допомагає модернізувати прикордонні пункти пропуску

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) доставив 3 платформних ваг, 312 дорожніх водоналивних бар’єри та встановив 452 дорожні знаки у чотирьох пунктах перетину кордону (ППК) з Польщею, Румунією, Словаччиною та Угорщиною.

Про це повідомляє пресслужба Програми USAID.

Доставлене обладнання є частиною заходів із швидкої модернізації пунктів перетину кордону України, спрямованої на підвищення операційної ефективності, покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі, експорту зернових та транспортних потоків в цілому.

Найближчими часом Проєкт USAID також встановить 30 контейнерів для роздільного збору сміття на території одного з ППК для підвищення екологічної відповідальності та відновлення ресурсів відповідно до усталеної практики в Європі.

У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), «Укрзалізниці» (УЗ) та Державної митної служби з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) для покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі та експорту зернових, а також пасажирських перевезень

Нагадаємо, USAID надасть співфінансування для підвищення продуктивності агровиробників.