Елеватор

«Укрзалізниця» встановила рекорд з перевезення зернових вантажів

Протягом минулого, 2019 року «Укрзалізниця» перевезла рекордний за роки незалежності України обсяг зернових вантажів – 40,5 млн. тонн, що на 20,1% більше показника 2018 року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає AgroTimes.

«У минулому році ми перейшли до системної маршрутної роботі. Близько 180 станцій переорієнтувалися на маршрутні відправки. Крім того, впровадили ефективну модель графікових маршрутів, коли вантажний поїзд відправляємо чітко за розкладом. У грудні, наприклад, запропонували ринку більше 500 регулярних маршрутів. Це дозволило вдвічі прискорити оборот вагона, до 6-7 діб, і, відповідно, збільшити швидкість доставки зерна на експорт», – зазначив Кравцов.

В цілому протягом минулого року на експорт перевезено 35,3 млн. тонн, що на 30% більше, ніж в 2018 році. Це стало можливим завдяки покращенню планування перевезень – «Укрзалізниця» вчасно отримує інформацію, коли вантаж зайде в порт і вивантажується зерно.

«Впродовж цієї зими «Укрзалізниця» вантажила близько 1,8 тис. вагонів-зерновозів на добу – це досить високі показники, проте плануємо і надалі збільшувати обсяги перевезень шляхом кращої координації дій з аграріями, портовиками і всіма учасниками ринку по прискоренню технологічних процесів розвантаження вагонів», – підкреслив Кравцов.

Ще один важливий і дієвий механізм підвищення ефективності реалізації послуги на перевезення в зерновозах власності «Укрзалізниці» за маршрутними відправками – аукціони в системі «ProZorro.Продажі». Зараз робочий парк вагонів-зерновозів налічує близько 28 тис. одиниць.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!