Елеватор

«Укрветсанзавод» розпочав фінансове оздоровлення

«Укрветсанзавод» розпочав фінансове оздоровлення

Щодо державного підприємства «Укрветсанзавод» визначено процедуру санації. Відповідну ухвалу у квітні поточного року виніс Господарський суд міста Києва.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Впродовж трьох місяців – до середини липня – повинен бути розроблений план санації, який буде погоджений комітетом кредиторів та поданий на затвердження до Господарського суду міста Києва.

Процедура санації дозволить оздоровити фінансово-господарський стан «Укрветсанзавод», відновити платоспроможність підприємства з подальшим залученням інвестицій.

Керуючим санацією «Укрветсанзаводу» призначено його керівника Сергія Заглоцького, розпорядником майна – арбітражного керуючого Олега Усачова.

Потенційних інвесторів, які зацікавлені в подальшому фінансовому оздоровленні «Укрветсанзаводу», запрошують до участі у написанні плану санації.

Нагадаємо, що у квітні 2016 року ПАТ НАК «Нафтогаз України» звернулося до Господарського суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство ДП «Укрветсанзавод» у зв’язку з неможливістю останнього погасити наявну заборгованість.

На підставі цього звернення суд порушив провадження у справі про банкрутство державного підприємства та визнав грошові вимоги «Нафтогаз України». При цьому було запроваджено мораторій на задоволення вимог кредиторів та введено процедуру розпорядження майном ДП «Укрветсанзавод».

Після створення Держпродспоживслужби було ухвалено низку рішень, спрямованих на оздоровлення «Укрветсанзаводу» та в цілому стабілізовано ситуацію на підприємстві. При цьому була проведена плідна робота з «Нафтогазом України».

Враховуючи вжиті заходи, необхідність вирішення ситуації, яка склалася навколо утилізації відходів тваринництва, Господарський суд міста Києва своєю ухвалою припинив процедуру розпорядження майном «Укрветсанзаводу».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!